Copyright 2017 - staffbull.eu

Úvod

Novinky - 05/2017

Plánovaný vrh A je očakávaný v polovici júna 2017. 

Krytie Bria Carpathia Staff a Jolly Good Friend Fransimo Bohemia prebehlo úspešne, ultrazvuk potvrdil graviditu sučky. Viac v sekcii Šteniatka.

 

Chovná stanica Carpathia Bull - informácie

Sme malá chovná stanica Carpathia Bull v mestečku na západnom Slovensku, ktorá plánuje svoj prvý vrh plemena stafordšírsky bulteriér v júni 2017. Krytie prebehlo úspešne, gravidita potvrdená ultrazvukom.

Vlastníme jednu sučku s menom Bria Carpathia Staff, ktorú sme po potrebných, úspešne absolvovaných výstavách uchovnili a môžeme priniesť na svet nových potomkov.

Nie sme chovná stanica komerčného charakteru, ani neplánujeme odchovávať vo veľkom. Jeden vrh, možno dva, to všetko ukáže čas.

Bria ako náš priateľ a rodinný spoločník je hlavne naším členom rodiny, máme z nej radosť a chceli by sme urobiť radosť šteniatkami s preukazom pôvodu z nášho odchovu aj ďalším obdivovateľom a milovníkom tohto úžasného plemena.

Bria žije v rodine s malým dieťatkom, je zvyknutá na ľudí, ma potrebnú výchovu, socializáciu aj základný výcvik poslušnosti a hlavne milú, priateľskú povahu a silné puto na svojich majiteľov. To isté očakávame aj od šteniatok. Otecka poctivo vyberáme po zdravotnej, vzhľadovej a v nepodstatnom rade povahovej stránke.

 

 

f t g m