Copyright 2017 - staffbull.eu

Úvod

Novinky - 11. 6. 2017 - máme šteniatka, vrh A je na svete!

Dňa 11. 6. 2017 podvečer sa našej sučke Bria Carpathia Staff v CHS Carpathia Bull narodilo 7 krásnych šteniatok. Teší sa aj otec šteniatok Jolly Good Friend Fransimo Bohemia. Máme veľkú radosť. Narodili sa:

  • 3 psíci (aktuálne voľní k rezervácii)
  • 4 sučky (aktuálne rezervované, pri zmene informujeme) 

View the embedded image gallery online at:
http://staffbull.eu/index.php/sk/#sigFreeIdb3ed3fb7aa

V prípade záujmu píšte na info (at) staffbull.eu s preferenciou psíka, Vašou predstavou, Vašimi plánmi s využitím šteniatka a oceníme pár slov o Vás.
Viac informácií v sekcii Šteniatka.

 

Chovná stanica Carpathia Bull - informácie

Sme malá chovná stanica Carpathia Bull v mestečku na západnom Slovensku, ktorá absolvovala svoj prvý vrh plemena stafordšírsky bulteriér v júni 2017, kedy sa nám narodilo 7 krásnych šteniatok.

Vlastníme jednu sučku s menom Bria Carpathia Staff, ktorú sme po potrebných, úspešne absolvovaných výstavách uchovnili a môžeme prinášať na svet nových potomkov s preukazom pôvodu.

Nie sme chovná stanica komerčného charakteru, ani neplánujeme odchovávať vo veľkom. Jeden vrh, možno dva, to všetko ukáže čas.

Bria ako náš priateľ a rodinný spoločník je hlavne naším členom rodiny, máme z nej radosť a chceli by sme urobiť radosť šteniatkami s preukazom pôvodu z nášho odchovu aj ďalším obdivovateľom a milovníkom tohto úžasného plemena.

Bria žije v rodine s malým dieťatkom, je zvyknutá na ľudí, ma potrebnú výchovu, socializáciu aj základný výcvik poslušnosti a hlavne milú, priateľskú povahu a silné puto na svojich majiteľov. To isté očakávame aj od šteniatok. Otecka prvého vrhu sme poctivo vybrali po zdravotnej, vzhľadovej a v nepodstatnom rade povahovej stránke, rovnaký výber prebehne aj pri potenciálnych ďalších krytiach.

 

 

f t g m