Copyright 2017 - staffbull.eu

Úvod

Sme malá chovná stanica Carpathia Bull v mestečku na západnom Slovensku, ktorá plánuje svoj prvý vrh plemena stafordšírsky bulteriér. Krytie očakávame na jar roku 2017, prelom marec/apríl.

Vlastníme jednu sučku s menom Bria Carpathia Staff, ktorú sme po potrebných, úspešne absolvovaných výstavách uchovnili a môžeme priniesť na svet nových potomkov.

Nie sme chovná stanica komerčného charakteru, ani neplánujeme odchovávať vo veľkom. Jeden vrh, možno dva, to všetko ukáže čas.

Bria ako náš priateľ a rodinný spoločník je hlavne naším členom rodiny, máme z nej radosť a chceli by sme urobiť radosť šteniatkami s preukazom pôvodu z nášho odchovu aj ďalším obdivovateľom a milovníkom tohto úžasného plemena.

Bria žije v rodine s malým dieťatkom, je zvyknutá na ľudí, ma potrebnú výchovu, socializáciu aj základný výcvik poslušnosti a hlavne milú, priateľskú povahu a silné puto na svojich majiteľov. To isté očakávame aj od šteniatok. Otecka poctivo vyberáme po zdravotnej, vzhľadovej a v nepodstatnom rade povahovej stránke.

 

 

f t g m